قیمت کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰

قیمت کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰

قیمت کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰ تا اواخر تابستان سال ۱۳۹۶ در حدود ۳۵۰۰۰۰۰ تومان بود.به علت افزایش سریع قیمت دلار شاهد افزایش قیمت لوازم خانگی و همچنین کولر گازی و اسپلیت در بازار بودیم.

این افزایش قیمت ارز ، هم مصرف کننده و هم فروشنده را دچار سر در گمی کرد.در طی این روند افزایشی ، بعضی فروشنده ها از فروش امتناع کردند و بعضی متضرر شدند. جنس با کمی موجودی در انبارها مواجه شد.اگر چه اکنون کولر گازی جزء جدایی ناپذیر زندگی شده است ولی به علت افزایش قیمت ، بسیاری از خانواده ها متاسفانه توان خرید آن را ندارند.

آنگونه که شواهد نشان می دهد این افزایش قیمت در ایران همیشگی است و اینکه بعضی خریداران با توجه به تماس هایی هم که در رابطه با احتمال کاهش قیمت می گیرند می توان گفت که قیمت لوازم خانگی با توجه به قیمت ارز و دلار مشخص می شود و افزایش قیمت ارز یعنی افزایش قیمت لوازم خانگی.

پایین آوردن واقعی سود فروش ، خرید محصولات با یورو چون شدت تکانهای کمتری از دلار دارد ، استفاده از مسیرهای حمل نزدیکتر با عوارض مناسبتر و پایین آوردن اکثر هزینه های مرتبط با قیمت تمام شده فروش ، تنها کاری بوده که ما به نوبه خود توانستیم برای مصرف کننده انجام دهیم.امیدواریم در طی این مسیر در این کشور همه بتوانند یاری رسان هم باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.