"> نمایندگی کولر گازی اجنرال در شهرستان شهریار - اجنرال اسپلیت
نمایندگی کولر گازی اجنرال در شهرستان شهریار

کولر گازی اجنرال در شهریار و نمایندگی کولر گازی اجنرال در شهرستان شهریار

طراحی منحصر به فرد و کارایی بالای کولر گازی و اسپلیت های اجنرال و همچنین تبلیغات وسیع ، باعث شده تا مصرف کنندگان در سراسر جهان ، استقبال گسترده ای از محصولات این شرکت داشته باشند.
امروزه در ایران ، کولر گازی اجنرال اینورتر ، به عنوان یکی از قدرتمندترین و پرفروش ترین برندهای کولر گازی و اسپلیت شناخته می شود ؛ دوام طولانی قطعات فنی و طول عمر بالای کمپرسور این محصول ، باعث شده این کولر گازی قیمت بالاتری نسبت به بعضی از محصولات مشابه داشته باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش در نمایندگی کولر گازی اجنرال در شهرستان شهریار

آنلاین سرویس ۲۴ با بیش از ۱۵ سال سابقه خدمات ، ارائه دهنده خدمات نصب و راه اندازی ، تعمیرات ، سرویس سالیانه و لوله کشی توکار در شهرستان شهریار می باشد.

پس از تحویل کولر گازی اجنرال اینورتر خریداری شده در شهرستان شهریار ، به هیچ عنوان به بسته بندی آکبند دستگاه دست نزنید. در واقع اولین اقدام شما باید تماس با مرکز خدمات نصب مجاز آنلاین سرویس ۲۴ و نمایندگی کولر گازی اجنرال در شهرستان شهریار توسط شماره تلفن های درج شده روی کارت گارانتی برای هماهنگی ارسال نصاب جهت انجام عملیات نصب، بهره برداری و گارانتی دستگاه باشد.

بدیهی است تعیین دقیق زمان نصب بر اساس نوبت و صرفا˝ توسط سرویس کاران مجاز آنلاین سرویس ۲۴ اجنرال تعیین می شود.
کولرهای گازی اجنرال در شهرستان شهریار دارای ۵ سال ضمانت کمپرسور و ۲ سال گارانتی قطعات فنی توسط کارت ضمانت و خدمات آنلاین سرویس ۲۴ می باشد.

تعمیرات کولر گازی اجنرال در شهرستان شهریار

کارشناس فنی نمایندگی کولر گازی اجنرال در شهرستان شهریار : ۰۹۱۲۰۲۱۱۷۱۰

اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

10 + چهارده =

0

بالا

X